Opinie o firmie sprzątającej

Jestem bardzo zadowolona z pracy, jaką ta firma potrafi wykonać. Zrobili wszystko, o co poprosiłam.

Bardzo profesjonalne sprzątanie, dobry i szybki kontakt z firmą. Polecam

Firma zdecydowanie godna polecenia. Wszystko lśni czystością. Prace wykonywane rzetelnie i z pełną precyzją. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz:)

Czego ta Pani nie potrafi zrobić! Nie dość, że pomogła w sprzątaniu to jeszcze doradziła jakich środków używać na przyszłość.

Świetna firma sprzątająca. Skorzystałam z ich usług sprzątania po remoncie. Wszystko zostało wyczyszczone na błysk! Dodatkowo poprosiłam o pomoc z wypakowaniem i poukładaniem rzeczy – również tutaj się nie zawiodłam. Polecam!

Bardzo porządna firma sprzątająca. Nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Wszystko posprzątane, poukładane za dobrą cenę i w szybki sposób. Jedyne co znika z domu to nieporządek. Polecam!

Po rozeznaniu i współpracy z wieloma firmami, z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy sprzątającej. Jasne zasady współpracy, wykonanie na czas, i w pełni profesjonalnie.

Polecam serdecznie bardzo dokładna Pani uwielbiam Panią Małgosi świetnie zarządza czasem miła sympatyczna.

Polecam usługi Pani Małgosi – solidna, słowna osoba. Pomogła mi bardzo w sprzątaniu po remoncie. Polecam w 100%!

Sprawdź usługi porządkowe Wrocław

Warto skorzystać z usług:

Sprzątanie biura WrocławSprzątanie pobudowlane WrocławMycie okien WrocławSprzątanie hal i magazynów WrocławCzyszczanie dywanów Wrocław

Dane Telekontaktowe

Adres:
ul. Leszczyńskiego 4/25
50-078 Wrocław

Telefon:
+48 600 600 495

E-mail:
kontakt@mr-office.pl