Opinie o cukierni

Tort zamówiłem w sobotę po południu z prośbą o dostawę w niedzielę. Uzgodnienia były szybkie. Komunikacja świetna (e-mail i sms) Zdałem się na wybór tortu przez cukiernię. Efekt fantastyczny! No i świetne uzgodnienia z Panem dostawcą elegancko ubranym. Zaskoczenie dla obdarowanych pełne. Dziękuję i polecam. Sam, z całą pewnością, odwiedzę cukiernię osobiście.😀

Otrzymaliśmy przepiękny tort. Ciasto świeżutkie, pyszny krem i nieziemsku smak. Gorąco polecamy cukiernię Amalia. 🎂🍰

Świetny tort urodzinowy i kontakt z obsługą, przystępne ceny:) na pewno skorzystam kolejny raz! Dziękuję:)

Ocena z 1 gwiazdką jest nieporozumieniem. Cukiernia w mojej ocenie jest najlepszą w Warszawie. Nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej, ponieważ nie robi niczego na zapas i nie sprzedaje „wczorajszych”
wyrobów. Stąd przyjazd bez wczesniejszego kontaktu telefonicznego nie jest polecany.Firma działa pod konkretne zamówienia co mi bardzo odpowiada. Wszystko jest przepyszne i świeże. Pączki tradycyjnie wypiekane biją markowe cukiernie na głowę.

Tort nie dość że piękny to jeszcze smaczny (mus czekoladowy z bezą) i co bardzo niespotykane to nie był zbyt słodki. Po raz pierwszy udało nam się stworzyć tort dla 3 jubilatów na raz. Polecam

Zamawiałam kolorowe muffiny na urodziny w plenerze. Świetny kontakt z właścicielem i pozostałymi pracownikami – wszyscy bardzo uprzejmi i pomocni. Wykonane muffiny były pyszne, świeże (zamawiane na niedzielę wraz z dowozem tego dnia) i naprawdę ślicznie wykonane- dzieci były zachwycone (dorośli z resztą też :))

Właściwie jest to zakład produkcyjny, nie tradycyjna cukiernia w której się coś kupuje. Ja jestem bardzo zadowolony.

Cukiernia Amelia Sp. z o.o.
mail: 24@24cukiernia.pl  tel.: 530 462 628

ul.Fiszera 26
04-402 Warszawa

Torty dla dzieci Warszawa Torty okolicznościowe Warszawa Torty urodzinowe Warszawa